Misyon-Vizyon-Deger

Misyonumuz
Her şey sadece "kazanç" için değildir. Kişisel bakım, saygın bir toplumun gereğidir. Ürünlerimizi "mutlak doğru" anlayışıyla üretiyoruz. Amacımız, bilinçli tüketicilerle dürüst ve kalıcı bir ilişki kurabilmektir.
Yurt içinde ve yurt dışında aynı felsefeyi benimsemiş distribütörler aracılığıyla ürünlerimizin dağıtımını yapıyor, satış sonrası hizmetleri de bu anlayış ve sorumluluk bilinciyle önemsiyoruz.
Teknolojik altyapımızı, tecrübe birikimimizi sürekli artırıyor, müşterilerimize  hizmetimiz ilk günün heyecanıyla geliştirerek sürdürüyoruz.
Kendimizi, güçlü markalarımızla, kaliteli ürünlerimiz ve hizmet anlayışımızla, “yaşam tarzını yükseltmek isteyen tüketicilerin” beklentilerini karşılayabildiğimiz oranda başarılı addediyoruz.
Pazarın gereksinimlerini tespit ederek, farklılığımızla sektörümüzü renklendirmek, geliştirmek ve birlikte büyümek istiyoruz.
Bu ArGe, hepimiz için.

 

smileVizyonumuz
Kozmetik, en dinamik sektörlerden birisidir, hatta başıdır.
Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda, pazar koşullarına hızla cevap verip, gerekli ürün ve hizmeti sunarak bu sektörde kalıcı bir yer edinmek istiyoruz.
Ülkemizden, dünya çapında bir marka çıkarmayı hedefliyoruz. Uzun yıllar isteyen bu faaliyetlerimizin, bizi böyle bir başarıya taşıyabilmesi için gerekli tüm koşulları yerine getirmeye çabalıyoruz.  
Bu gurur bizim, başarı hepimizindir.

 

smileDeğerlerimiz
Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve topluma karşı; etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.

Müşteri memnuniyeti esası üzerinde çalışırız. Onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ticari ortam sağlarız.

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için gerekli koşulları oluşturur, ekip ruhu ile ortak hedefleri zorlar, kazanılan değerleri onların mutluluğunu da göz önüne alarak, ayırım gözetmeksizin adaletli olarak paylaşırız.

Haberler